Penzion Liberec I - Staré Město Bambino
 
ADRESA Penzion Bambino
Heliova 18/287
Liberec I - Staré Město 46001
Česká Republika
Pension-Liberec-Bambino@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Penzion Bambino ubytování Liberec I - Staré Město Aktuální počasí jasno
Penzion Liberec I - Staré Město Bambino - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Liberec I - Staré Město Bambino - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Liberec I - Staré Město Bambino -  je k dispozici připojení na internetPenzion Liberec I - Staré Město Bambino - disponuje kavárnouPenzion Liberec I - Staré Město Bambino - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Liberec I - Staré Město Bambino - disponuje restauracíPenzion Liberec I - Staré Město Bambino - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Liberec I - Staré Město Bambino - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Liberec I - Staré Město Bambino - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Liberec I - Staré Město Bambino - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
Doporučte tyto stránky:

*** Penzion Bambino / Liberec I - Staré Město

Nekuřácká atmosféra pro celou rodinu.

Levné ubytování v centru Liberce

Útulný pension zaměřený nejen na rodiče s dětmi, 500 m od radnice v klidné Heliově ulici ušetřené městského hluku.

Monitorované vlastní parkoviště za plotem zdarma. 

Apartmány
Všechny apartmány jsou nekuřácké, vybavené malou kuchyňkou a základním nádobím, sprchou a WC, TV se satelitním vysíláním, WI-FI připojením k internetu. Pro náročnější hosty je k dispozici nadstandardní apartmán s krbem a masážní vanou (až pro 8 hostů).

Celková kapacita pensionu je 32 lůžek včetně přistýlek. 

Dětské koutky
V restauraci máme pro Vaše nejmenší velký koutek 30m2 se skákacím hradem, skluzavkou, míčovým bazénem, domečkem a spoustou dalších hraček. Malý koutek 3m2 je určen pro děti do 1 roku.

Pension Café Bambino 
- ubytování v centru Liberce je ideální pro rodiny s dětmi - dětský koutek, nekuřácká restaurace.

Ceny
Od 550 Kč za osobu a noc, děti do 3 let mají pobyt zdarma, možnost objednat dětskou postýlku. V zimní sezóně máme pro své hosty zajištěnou půjčovnu lyžařských a snowboardových setů (150 Kč za den).